Svetainių administravimas

PASLAUGOS

Internetinių svetainių administravimas

Svetainių administravimas yra esminis procesas, užtikrinantis Jūsų tinklalapių sklandų veikimą ir nuolatinį atnaujinimą.  Prisiimsiu rūpesčius dėl turinio pakeitimų, techninių problemų sprendimo, saugumo atnaujinimų ir kitų užduočių, kad Jūs galėtumėte koncentruotis į savo verslo augimą. Rūpinsiuos visais tinklalapio aspektais, taip suteikdama Jums ramybę ir patikimumą interneto erdvėje.

Nauda

Kas atliekama administruojant svetainę

Svetainės adminsitravimo kaina
17€ / val.

Naujos medžiagos talpinimas

Paruošiu, apdoroju, maketuoju ir talpinu į tinklapį naujus straipsnius, produktus, informaciją apie paslaugas. Kad tekstas neatrodytų erzinantis, o priešingai - sužadintų susidomėjimą, turi būti teisingai sumodeliuotas, išdėstytas skirtinguose  blokuose, papildytas paveikslėliais, nuotraukomis ar piktogramomis.

Turinio redagavimas

Anksčiau paskelbto turinio redagavimas, keitimas. Pasenusių ar jau nebetinkamų informacinių puslapių ištrynimas ar perkėlimas į archyvą.

Internetinės svetainės redagavimas

Struktūros ir navigacijos pakeitimai (naujų meniu punktų, skyrių, modulių, blokų, puslapių kūrimas) internetinėje svetainėje

Turinio adaptavimas

Nepakanka sukurti naują puslapį ir patalpinti į jį tekstą. Jis turi teisingai ir patraukliai atvaizduojamas, monitoriaus, nešiojimo kompiuterio ir mobiliųjų įrenginių ekranuose. 

Naujos informacijos paskelbimas

Naujas straipsnis, produktas, informacija apie naują paslaugą ar akciją paieškos sistemų puslapiuose gali pasirodyti po kelių dienų, savaičių ar net mėnesių. Norint pagreitinti šį procesą, padėsiu sutvarkyti paieškos sistemą paskelbdamas apie naują puslapį, pridėsiu jį į "sitemap" failą, kad paieškos sistemos jį nuolat indeksuotų.

Nuotraukų redagavimas

Nepakanka patalpinti ką tik nufotografuotą nuotrauką. Priklausomai nuo internetinės svetainės dizaino prieš talpinant nuotrauką reikia: pakeisti failo formatą, sumažinti dydį, tinkamai apkarpyti, pritaikyti spalvų filtrą, jei reikia paryškinti ir pridėti šešėlių.

Internetinių puslapių optimizacija

Padėsiu įškelti svetainę pagal svetainės pagrindinius paieškos raktažodžius. Nes norint tinklapį kelti Google paieškos reitinguose, reikia teisingai parašyti internetinio puslapio <meta> pavadinimą, <meta> aprašymą, <meta> raktažodžius, parašyti nuotraukų ir paveikslėlių alternatyvus <alt> pavadinimus, tinkamai parinkti turinio antraščių H1, H2, H3 arba kitus formatus. Įsitikinti, kad tekste ir antraštėse nebūtų panaudota per daug ar per mažai raktinių žodžių ir kad jie būtų tinkamai paskirstyti.

Internetinės svetainės priežiūra

Stebėsiu svetainės našumą, analizuosiu senų / naujų lankytojų srautą, darysiu internetinės svetainės ir duomenų bazės atsargines kopijas, stebėsiu kad tinklapyje neatsirastų puslapių nuorodų indeksavimo klaidų, o jiems atsiradus greitai jas ištaisysiu.

Saugumas

Užtikrinsiu internetinės svetainės saugumą, kad į ją neįsilaužtu, o failuose neatsirastu pašalinis kenkėjiškas kodas (virusas).

Informuojame, kad šis puslapis naudoja „Slapukus“ Privatumo Politika